AQFORM

Jest 12 produktów.

AQForm

Podkrakowska firma AQForm z siedzibą w Czernichowie od 1995 roku jest wyznacznikiem nowoczesności w produktach oświetleniowych. Wraz z czasem i postępem technologii, projekty tej firmy stawały się coraz bardziej funkcjonalne, a producent wciąż poszukiwał udoskonaleń, zawsze dostarczając oprawy oświetleniowe z gwarantowaną wysoką jakością. Jeśli więc szukasz lamp o charakterystycznym wzornictwie, potrafiących przemówić do emocji, zainwestuj w produkty AQForm.

Aktualne trendy i nowe kierunki wzornicze - nowoczesne oświetlenie do domu i biura

Oprawy oświetleniowe AQForm to nowoczesne oświetlenie wystawowe, architektoniczne do przestrzeni biurowych oraz lampy dekoracyjne do domu. Firma produkuje z uwzględnieniem najwyższej  jakości surowców i najnowocześniejszych technologii LED i OLED. Każdy projekt podąża za aktualnymi trendami w świecie aranżacji wnętrz.

Co więcej, producent stawia na innowacyjność i często tworzy produkty, które wyznaczają nowe kierunki we wzornictwie oraz oferują unikatowe rozwiązania praktyczne, np. niestandardową metodę asymetrycznego zawieszenia oprawy.

AQForm - idealne lampy do nowoczesnych wnętrz

Projekty oświetleniowe firmy AQForm charakteryzuje przede wszystkim minimalizm. Proste formy nastawione na precyzyjne wykończenie zachwycą nawet bardzo wymagających klientów. Lampy natynkowe, lampy wpuszczane, kinkiety oraz reflektory utrzymane w białej lub czarnej kolorystyce świetnie odnajdą się w przestrzeniach urządzonych w stylu nowoczesnym. Lampy AQForm będą również dobrym dopełnieniem loftowych aranżacji. Pozwolą wymodelować przestrzeń i oświetlić wybrane miejsca z różną intensywnością światła.

Lampy Aqform wyróżnia także nieskomplikowany montaż oraz łatwość utrzymania w czystości. Są więc produktami niewymagającymi i jednocześnie oferującymi energooszczędność. Dlatego też marka może pochwalić się nagrodami na rynku europejskim oraz uznaniem profesjonalistów, kreatorów trendów wnętrzarskich i konsumentów zainteresowanych takimi rozwiązaniami oświetleniowymi.