Dostawa produktów

Wiele z naszych produktów mamy dostępne na stanie magazynowym. Informacja ta znajduje się na karcie produktu. Umożliwiamy odbiór osobisty produktów, w jednym z naszych showroom-ów w Warszawie. W pozostałych przypadkach, przygotowane zamówienia dostarczamy za pośrednictwem kuriera DPD. Po nadaniu paczki, udostępnimy link do śledzenia przesyłki online.

Pudełka mają duży rozmiar, a twoje przedmioty są dobrze chronione. Pakujemy je bezpiecznie, mając na uwadze ich zawartość. 

Opłaty za wysyłkę obejmują koszty pakowania oraz koszty wysyłki, które różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować produkty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych osobno, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. 

Płatności

Preferujemy przyjmowanie płatności za pomocą operatora Przelewy24. Dzięki temu Państwa zamówienie od razu otrzyma status w realizacji i możliwa będzie szybka wysyłka. Umożliwiamy również płatność przy odbiorze zamówienia - gotówką lub kartą.