Kinkiety

Jest 242 produktów.

Aktywne filtry

  • Nowy

MARSET Kinkiet zewnętrzny BABILA

Babila pokazuje, że jeśli chodzi o design, materiał może być równie ważny jak kształt. Ten nowy kinkiet zewnętrzny wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej, okrągłego obiektu, który tworzy panoramiczny efekt, odbijając otoczenie. Nie został...

1 811,42 PLN Brutto

Kinkiety

Kinkiety to oprawy oświetleniowe, które zostały specjalnie zaprojektowane do mocowania na ścianie. Ich zadaniem jest oświetlanie przestrzeni w przyjemny i subtelny sposób. Co więcej, dzięki różnym efektom świetlnym i projektom kinkiet nadaje pomieszczeniu jeszcze bardziej wyrafinowany charakter. Doskonale spełnia się we wnętrzu jako element praktyczny i dekoracyjny.

Kinkiety – popularne oświetlenie ścienne

Kinkiety cieszą się dużą popularnością, gdyż dają różnorodne możliwości oświetlenia i są łatwe w montażu. Źródła światła stosowane w takich oprawach oświetleniowych mogą być różnych typów, np. zintegrowane taśmy lub żarówki LED – w zależności od gustu i potrzeb każdej osoby.

Co więcej, można znaleźć kinkiety do pomieszczeń wewnętrznych i do stosowania na zewnątrz, z których każdy ma swoją specyfikę i przeznaczenie. Dlatego przed wyborem produktu sprawdź jego opis i upewnij się, czy specyfikacja jest zgodna z tym, czego potrzebujesz.

Kinkiet ścienny – dekoracja do różnych pomieszczeń

Oprawy kinkietowe mają wszechstronne zastosowanie. Można je wykorzystać zarówno do oświetlania miejsc wymagających skupionego światła, takich jak przestrzenie biurowe, sypialniane, salonowe, jak i do celów dekoracyjnych. W drugiej wersji kinkiety służą do dekoracji korytarzy, klatek schodowych, przedpokojów, a nawet pomieszczeń z basenem. Mogą również podświetlać wiszące na ścianie ramki ze zdjęciami lub obrazy.

Kinkiet na ścianę – projekt, który pokochasz od pierwszego wejrzenia

Poznaj liczne modele kinkietów ściennych, które udekorują Twój dom i wybierz taki, który zachwyci Cię od pierwszego spojrzenia. W ofercie znajdziesz nowoczesne, utrzymane w modernistycznym duchu modele od znanych projektantów z całego świata. Mamy też luksusowe kinkiety ścienne, które sprawią, że przestrzeń będzie wyglądała naprawdę elegancko. Mnogość materiałów i kształtów pozwala dobrać projekt odpowiedni do aranżacji wnętrza.

Proponowane produkty charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ chcemy zapewnić naszym klientom wyjątkowe doświadczenia wizualne i funkcjonalne.