Wiszące

Jest 320 produktów.

Aktywne filtry

Lampy wiszące

W salonie, w jadalni, w biurze i w poczekalni. Dobre oświetlenie to podstawa każdego pomieszczenia. Warto bliżej poznać lampy wiszące, która poza funkcją oświetleniową odgrywają także rolę dekoracyjną. Duży wybór modeli idealnych dla danego środowiska pozwala dopasować wygląd wiszącej lampy sufitowej do każdej aranżacji.

Lampy wiszące do różnych pomieszczeń

Zwisające na długich przewodach lampy sufitowe to część strategii pełnego oświetlania pomieszczeń. Innymi słowy, są one przydatne do dekoracji pomieszczeń, które wymagają światła w całej przestrzeni. Dlatego też wiszące lampy świetnie współgrają z innymi elementami opraw oświetleniowych, np. taśmami LED, kinkietami, lampami podłogowymi i stołowymi.

Lampy wiszące sprawdzą się również w:

  • salonie w przestrzeni pomiędzy kanapą i stolikiem kawowym;
  • jadalni lub kuchni do oświetlania blatu i stołu;
  • łazience jako element oświetleniowy i dekoracyjny przy lustrze;
  • sypialni, gdzie zwisające modele na długich przewodach mogą zastąpić tradycyjne lampki nocne;
  • przedpokoju i w biurze jako jedno z głównych źródeł światła lub fantazyjna dekoracja.

Modne lampy wiszące dostępne od ręki lub na zamówienie

Ze względu na różnorodność projektów aranżacyjnych modele lamp wiszących różnią się nie tylko wzorem, ale i materiałami, z których je wykonano. Wszystkie sprzedawane produkty wpisują się w trendy wnętrzarskie oraz odznaczają wysoką jakością wykończenia.

Możesz kupić klasyczne lampy wiszące ze szkła, na ogół polerowane, błyszczące i eleganckie. Są też dostępne awangardowe lampy zwisające wykonane ze stali, okręgi z taśmami LED, a nawet subtelne lampy z materiałowymi kloszami. Nie zabrakło również projektów zrobionych z mosiądzu oraz nowoczesnych lamp wiszących w stylu loftowym. Część modeli to oprawy oświetleniowe z nowoczesnymi technologiami, w tym z przydatną opcją ściemniania światła.

Unikatowe projekty, oryginalne wzornictwo, światowa jakość i wysokiej klasy materiały – zapoznaj się z całym katalogiem. W ofercie mamy wersje lamp wiszących dostępne od ręki lub na zamówienie.