AROMAS DEL CAMPO

Jest 296 produktów.

Aromas Del Campo

Historia marki Aromas del Campo rozpoczyna się w 1986 roku w Walencji. Obecnie firma jest znana w sektorze oświetleniowym ze swojego awangardowego podejścia. Koncentruje się na wyjątkowych projektach technologicznych i funkcjonalności swoich produktów. Zobowiązuje się przy tym do zmian w kierunku bardziej ekologicznej przyszłości. Troska o zrównoważony rozwój i trwałość to dwa podstawowe filary, które wpływają na proces tworzenia produktu – od pierwszego szkicu po przekazanie lampy klientowi.

Od suszonych kwiatów do ponadczasowych lamp

Pierwotnie firma Aromas del Campo skupiała się na produkcji i dystrybucji suszonych kwiatów potpourri i produktów aromatycznych. Z czasem marka przekształciła kierunek swojej działalności w tworzenie lamp zdobionych suszonymi kwiatami. Dzięki innowacyjnym i kreatywnym projektom oferta produktowa stawała się coraz bardziej rozbudowana.

Od serii minimalistycznych po bardziej dekoracyjne: oświetlenie dla każdego

Produkty oświetleniowe Aromas del Campo są wyjątkowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, szkło, marmur i szlachetne drewno, ze szczególnym naciskiem na zrównoważony rozwój. Ich projekty wahają się od stylu retro po vintage, z opcjami w stylu rustykalnym lub nowoczesnym.

Lampy  Aromas del Campo doskonale nadają się jednocześnie do oświetlania i dekoracji salonów, jadalni, przedpokojów i sypialni. Marka znana jest z niecodziennego, unikatowego podejścia do swoich projektów, stosowania niekonwencjonalnych kształtów i łączenia różnych koncepcji wzorów.

Lampy Aromas del Campo: unikalne podejście do oświetlenia

Aromas del Campo oferuje różnorodne wykończenia lamp. Równoważy w swoich kolekcjach prostotę i elegancję. Produkty marki, do których zaliczają się lampy podłogowe, sufitowe, kinkiety i lampy stołowe, nie tylko dobrze wyglądają, ale też wyróżniają się użytecznością. Zespół kreatywnych i awangardowych projektantów – każdy z własnym stylem i unikatowym podejściem – sprawia, że oświetlenie tej marki jest rozpoznawalne na całym świecie.

Aromas del Campo tworzy proste, solidne i eleganckie oświetlenie, które stanowi uzupełnienie przestrzeni urządzonej w dobrym guście.