ZANGRA

Jest 36 produktów.
  • -30%
  • W magazynie

ZANGRA Kabel tekstylny Biało-różowy 2m

Konstrukcja tego tekstylnego 2 metrowego kabla składa się z 2 żył przewodowych (Neutralny i Liniowy) izolowanych obudową z PVC i wykończonych wysokiej jakości oplotem tekstylnym. Ten 2-żyłowy kolorowy przewód NIE może być łączony z metalowymi...

8,37 PLN 11,96 PLN -30% Brutto

Zangra

Zangra to belgijska firma, która produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości produkty w branży oświetleniowej. Filozofią marki jest połączenie oryginalnego wyglądu, prostoty i autentyczności każdego projektu. Dostarcza przedmioty dekoracyjne i oświetlenie głównie dla hoteli, restauracji, barów, sklepów i innych przestrzeni publicznych. Lampy Zangra można również montować w środowiskach mieszkalnych, zwłaszcza tych utrzymanych w stylu vintage i industrialnym.

Porcelanowe oświetlenie do każdego pomieszczenia

Zangra tworzy wysokiej jakości produkty oświetleniowe z trwałych materiałów, takich jak porcelana. Właściciele firmy spędzili dużo czasu w najsłynniejszych porcelanowych miastach świata. Od Limoges we Francji po Jingdezhen w Chinach, gdzie mogli przyglądać się pracy w najsłynniejszych fabrykach. We współpracy z tymi zakładami stworzyli nowe modele i odkryli na nowo stare, zapomniane formy.

Porcelana wykorzystywana do tworzenia opraw oświetleniowych jest wykonywana ręcznie, kawałek po kawałku, co sprawia, że każdy model jest wyjątkowy. Ten sposób pracy okazał się sukcesem, ponieważ produkty sprzedawane są obecnie na całym świecie. Cieszą się popularnością nie tylko w środowiskach mieszkalnych, ale także komercyjnych.

Zangra: wyposażenie w stylu industrialnym

Zangra w swojej ofercie ma dodatki do domu, oświetlenie, gałki i uchwyty, porcelanowe włączniki światła, żarówki oraz inne powszechnie dostępne akcesoria wyposażenia wnętrz. Jednym z bestsellerów jest seria lamp wiszących i kinkietów utrzymanych w industrialnym klimacie.

W produkcji oświetlenia wykorzystywane są różne formy kloszy: okrągłe, rzeźbione, przezroczyste, matowe, plastikowe i szklane. Kolorystyka opraw skupia się wokół klasycznej bieli, czerni i złota. Interesującą ofertę stanowią dekoracyjne żarówki. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli o różnych kształtach i wykończeniach źródło światła staje się częścią kreatywności przy dekorowaniu pomieszczenia.

Produkty firmy Zangra zwracają na siebie uwagę i wprowadzają do pomieszczeń niepowtarzalną atmosferę.