FLOS

Jest 30 produktów.
  • W magazynie

FLOS lampa ścienna 265 Czarna

Lampa ścienna / kinkiet 265 od Flos o bardzo szerokim zastosowaniu. Przytwierdzona do ściany, długie ruchome ramię umożliwia dopasowanie kąta padania światła. Zapewnia światło bezpośrednie. Wykonana z metalu, wykończenie w kolorze czarnym. Źródło...

5 219,20 PLN Brutto
  • W magazynie

FLOS Lampa podłogowa ARCO K

Lampa podłogowa zapewniająca bezpośrednie światło. Podstawa ze szkła bezołowiowego. Teleskopowy trzon z satynowanej stali nierdzewnej. Tłoczony, polerowany i lakierowany zaponowo aluminiowy obrotowy reflektor z regulacją wysokości.

44 627,27 PLN Brutto

Flos

Założona w 1962 roku w Merano firma Flos powstała z myślą o tworzeniu oświetlenia, które zmieni podejście do produktów zarówno na rynku włoskim, jak i międzynarodowym. Marka zbudowała historię sukcesu, opartą na produkcji nowoczesnych opraw oświetleniowych i opracowywaniu nowych koncepcji w tej dziedzinie. Dziś jej produkty są synonimem prestiżu, wysokiej jakości i nietuzinkowego wyglądu.

Lampy Flos - oświetlenie z tradycją

Włoska marka została założona przez Dino Gavinę i Cesare Cassinę. Od samego początku skupiono się na tworzeniu produktów, które stały się ikonami ze względu na ich ogromny potencjał w zakresie oświetleniowych innowacji. W swojej historii producent współpracował z wielkimi projektantami (m.in. Pier Giacomo, Philippe Starck, Marcel Wanders), dzięki czemu projekty zostały uznane za wyjątkowe i unikatowe na całym świecie.

Ciągła ewolucja i inwestycje doprowadziły do uzyskania wielu nagród w dziedzinie wzornictwa oraz stworzenia kolekcji, które stały się ikonami w dziedzinie oświetlenia. Produkty Flos łączą oryginalne, tradycyjne koncepcje firmy i najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe.

Oryginalne projekty lamp w Twojej przestrzeni

Firma Flos cieszy się międzynarodowym uznaniem dzięki pionierskiemu podejściu do projektowania oświetlenia. Łącząc talent artystyczny z najnowocześniejszą technologią, marka zyskała wybitną reputację dzięki swojej wyrafinowanej i kultowej ofercie oświetlenia. Od oszałamiających lamp wiszących przez nietuzinkowe lampki biurkowe i oryginalne lampy podłogowe po eleganckie kinkiety ścienne – każdy egzemplarz Flos to starannie wykonane arcydzieło.

Marka Flos to wysokiej jakości modele oświetlenia dekoracyjnego, funkcjonalnego oraz technicznego. Na polskim rynku Flos oczarował miłośników projektowania nowoczesnych wnętrz i entuzjastów oświetlenia utrzymanego w nietuzinkowych koncepcjach projektowych.

Najbardziej znane modele, które podbiły serca klientów na całym świecie, teraz możesz mieć także u siebie w domu, w biurze lub w innej przestrzeni.