FOSCARINI

Jest 16 produktów.
  • W magazynie

FOSCARINI Lampa wisząca GREGG GRANDE

Designerska lampa wisząca Foscarini Gregg grande w kolorze białym była inspirowana kształtem dużego kamyka, którego powierzchnia jest gładko wypolerowana przez wodę. Lampa została wykonana z ręcznie dmuchanego szkła i sprawdzi się zarówno w...

3 469,81 PLN Brutto

Foscarini

Foscarini założona na początku lat 80. w Wenecji przez projektantów Carlo Ubinatiego i Alessandro Vechiatto jest jedną z najbardziej znanych włoskich marek oświetleniowych. Słynie ze względu na doskonałe wzornictwo, jakość i innowacyjność swoich kolekcji.

Od samego początku ta włoska marka oświetleniowa opracowuje innowacyjne i kreatywne produkty w dziedzinie oświetlenia.  Współpracuje ze znanymi nazwiskami w tworzeniu wszystkich swoich lamp, co widać w oryginalności całego asortymentu.

Piękne lampy Foscarini zapewniające doskonałe oświetlenie

Każdy projekt opracowany przez Foscarini jest efektem wolności pomysłów i braku jakichkolwiek ograniczeń, a także przyjemnego, skupiającego się na budzeniu emocji wyglądu. Stała motywacja do badań i innowacji we wzornictwie obecna jest w propozycjach tworzonych we współpracy z międzynarodowymi projektantami.

Wszystko odbywa się w zgodzie z ideą: światło definiuje przestrzeń, nadaje kształt przedmiotom, ożywia kolory i pozwala dać upust emocjom. Dzięki takiemu podejściu oprawy oświetleniowe Foscarini znane są na całym świecie.

Oświetlenie, które ożywia ducha przestrzeni

Foscarini ma bogate portfolio produktów w wyjątkowych kolekcjach. Każdy model lampy ma ekskluzywny i nowoczesny wygląd, za co marka wielokrotnie otrzymała ważne nagrody w dziedzinie wzornictwa.

Od samego początku istnienia Foscarini skupiało się na rozwoju nowych produktów, ale zdecydowało się wprowadzać do produkcji tylko te, które wyrażają innowacyjne pomysły. Faza rozwoju opraw oświetleniowych w niektórych przypadkach wymagała lat postępowych badań, mających na celu analizę materiałów, kształtów, procesów tworzenia i trybów działania. W twórczości marki priorytetem jest sztuka, mistrzostwo, rzemiosło i wizja idealnego projektu.

Lampy zewnętrzne i oświetlenie wewnętrzne, w tym lampy sufitowe, podłogowe i kinkiety od Foscarini, można łatwo rozpoznać po różnorodności stylów produktów. Dzięki temu mogą zadowolić różnych odbiorców, którzy szukają funkcjonalnych opraw o innowacyjnym wyglądzie.