VIBIA

Jest 176 produktów.

Vibia

Vibia to marka z siedzibą w Barcelonie, która w swoich projektach lamp rzuca wyzwanie architektom wnętrz i dekoratorom. Chce, aby poszli dalej i proponowali klientom niestandardowe rozwiązania oświetleniowe do każdej przestrzeni. Tym właśnie zachwycają produkty firmy Vibia. Mają na celu przyczynić się do stworzenia lepszej, kreatywnej strefy użytkowej, w której oświetlenie będzie piękne i niepowtarzalne.

Lampy od znanych projektantów

Vibia znana jest z ekskluzywnych i nowoczesnych produktów, będących uosobieniem innowacji i kreatywności. Każda lampa to małe dzieło sztuki, które łączy w sobie funkcjonalność z dobrym stylem, zapewniając wyjątkowe wrażenia estetyczne i użytkowe.

Marka Vibia specjalizuje się w produkcji produktów oświetleniowych zaprojektowanych przez uznanych projektantów i architektów.

Inspiracje oświetleniowe Vibia

Odkrywając niektóre z najpopularniejszych modeli firmy Vibia zanurzysz się w świat designerskich lamp wiszących i sufitowych, kinkietów, modeli podłogowych, stołowych oraz oświetlenia zewnętrznego.

Na przykład kolekcja lamp sufitowych Vibia North, zaprojektowana przez Arika Levy’ego, składa się z tradycyjnych abażurów zawieszonych na cienkiej strukturze prętów z włókna węglowego. Wrażenie robi też kolekcja Vibia Wireflow. To współczesna reprodukcja tradycyjnego żyrandola. Jego ultranowoczesna sylwetka zapewnia nieprawdopodobny kontrast pomiędzy nowoczesnymi i klasycznymi liniami.

W nowoczesnym świecie unikatowych projektów nie mogło zabraknąć kolekcji Vibia Flamingo. Różne modele lamp sufitowych przekazują wrażenie lekkości unoszącej się w powietrzu. To oświetlenie łączy efektowną  estetykę z niebywałą funkcjonalnością. Z kolei kolekcja lamp wiszących Tempo doskonale komponuje się z wszelkiego rodzaju przestrzeniami i współczesnymi projektami wnętrz.

Vibia tworzy rozwiązania oświetleniowe, które odpowiadają potrzebom ludzi w różnych kontekstach. Dlatego oferta produktowa marki obejmuje również wiele innych kolekcji i jest stale poszerzana o nowe, interesujące modele lamp.