ARTEMIDE

Jest 33 produktów.

ARTEMIDE Lampa zewnętrzna PIROSCAFO

Urządzenie oświetleniowe do mocowania na podłożu z promieniową dwukierunkową emisją światła, wykorzystujące monochromatyczne źródła światła LED.Urządzenie składa się z korpusu i podstawy mocującej z odlewanego ciśnieniowo aluminium EN-AB 47100...

2 579,90 PLN Brutto

Artemide

Artemide to marka ciesząca się ogromnym uznaniem na całym świecie w zakresie projektowania oświetlenia. Ta włoska grupa, założona w 1960 roku przez Ernesto Gismondiego, ma siedzibę w miejscowości Pregnana Milanese. Jej produkty są dystrybuowane w 83 różnych krajach, co tylko świadczy o zaufaniu, jakim została obdarzona przez klientów na rynku międzynarodowym. Jest jednym ze światowych liderów w sektorze oświetlenia mieszkaniowego i profesjonalnego.

Oświetlenie Artemide - światło w służbie człowieka i jego potrzeb

Wizją tej firmy jest „światło w służbie człowieka i jego potrzeb”, co można przełożyć na różnorodność i jakość tworzonych przez nią artykułów oświetleniowych. Artemide stawia także na zdecydowane zaangażowanie w innowacyjność i ciągły rozwój swoich produktów.

W 2021 roku producent zobowiązał się do korzystania wyłącznie z energii pochodzącej z certyfikowanych źródeł odnawialnych. Tym samym oświetlenie tej marki podąża ścieżką w kierunku świadomego projektu zwracającego uwagę na człowieka i planetę, aby podkreślić wszystkie wartości, które ich łączą.

Lampy Artemide - symbol innowacyjności

Oprawy oświetleniowe Artemide to uosobienie innowacji. Firma stale dąży do doskonałości i najlepszego działania swoich produktów, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. W ofercie znajdują się bardzo ciekawe rozwiązania w zakresie oświetlenia do dekoracji wnętrz domów, hoteli, biur, sklepów, a także oświetlenia zewnętrznego.

Artemide współpracuje z najbardziej znanymi projektantami na świecie, ale także aktywnie promuje innowacje powstałe we współpracy ze szkołami projektowania, takimi jak uczelnia artystyczna w Londynie. To sprawia, że produkowane lampy wyróżniają się swoim wyglądem na tle innych artykułów dekoracyjnych.

Oprawy oświetleniowe Artemide są uznawane na całym świecie za ikony współczesnej stylistyki. Znajdują się w większości muzeów sztuki współczesnej i w kolekcjach nowoczesnych rozwiązań projektowych. Niektóre edycje lamp są limitowane, więc warto się pospieszyć z zakupami, jeśli chcesz mieć prawdziwe perełki oświetleniowe w swojej przestrzeni.