CTO Lighting

Jest 4 produktów.

CTO Lighting

Założona w 1998 roku przez Chrisa i Clare Turner, firma CTO Lighting, kieruje się zasadami bezkompromisowej jakości projektowania oświetlenia. Używa wyłącznie najlepszych materiałów i współpracuje z elitarnymi brytyjskimi rzemieślnikami.

Jeśli szukasz inspiracji do zmiany lub wprowadzenia nowych opraw oświetleniowych, może to być świetny wybór, szczególnie jeśli chcesz nadać współczesnemu otoczeniu wystawny i elegancki charakter.

Luksus w czystej formie - oświetlenie CTO Lighting

Luksusowy wygląd opraw skupia się na esencji czystych linii i bazuje na prostych formach, niekiedy łączonych w wyszukane kompozycje. Propozycje lamp CTO Lighting łączą w sobie wyrafinowany wygląd z dobrym gustem i są efektem rzemieślniczej pracy wykonanej w Wielkiej Brytanii. W większości egzemplarzy pojawia się złoto, wsparte przewagą czerni lub bieli, co gwarantuje elegancję każdego produktu. Prostota tych form kontrastuje z tendencją do projektowej żywiołowości, obecnej w wielu współczesnych projektach elementów aranżacji wnętrz.

Nowoczesna klasyka lampy w ponadczasowym wydaniu

Oświetlenie od CTO Lighting przypadnie do gustu osobom poszukującym złotego środka pomiędzy ponadczasową estetyką a nowoczesnym zachwytem. Każdy projekt wpisuje się w aktualne trendy, a jednocześnie ma trwały urok bez względu na upływ czasu.

Na przykład każda lampa wisząca Pendulum ma mosiężny rdzeń zawierający diody LED rozpraszające światło przez okrągły klosz wykonany z przyciemnianego, dmuchanego szkła. Formy wyglądają niczym wahadło, a wydobywające się z nich światło niemal hipnotyzuje i wywołuje wrażenie ruchu.

Z kolei rodzina lamp Nimbus, w tym kinkieti zapierająca dech w piersiach lampa wisząca, to kwintesencja nowoczesnego luksusu i lekkości. Natomiast seria lamp Tinto inspirowana jest delikatnymi kształtami wzgórz w Szkocji. Płytki, stożkowy klosz lampy wiszącej jest wyposażony w zintegrowane światło LED. Tak charakterystyczna oprawa doda charakteru każdemu wnętrzu.

Marka CTO Lighting w tworzeniu lamp współpracowała z szanowanymi i wielokrotnie nagradzanymi projektantami, co tylko podkreśla wyjątkowość jej kolekcji.